O Firmě

Naše firma sídlí v Kardašově Řečici, menším městě na silnici č. 23 mezi křižovatkou této silnice s mezinárodní silnicí E55 u Veselí nad Lužnicí a Jindřichovým Hradcem. Najdete nás na výpadovce z Kardašovy Řečice na Jindřichův Hradec v ulici Hradecké č. 195.

Se soukromým podnikáním jsme začali na sklonku roku 1991. Od této doby je předmětem naší činnosti zejména spotřební a speciální elektronika a činnost v oboru telekomunikací a to nejen pro občanskou sféru, ale i pro městské a obecní úřady, firmy a instituce. Za dobu bezmála 12 let praxe se k našim zákazníkům zařadili jak zákazníci z řad běžných občanů, tak i firmy, státní a samosprávné orgány a organizace včetně Armády a Policie ČR.

K naší činnosti nepatří pouze běžné předem objednané zakázky, ale i externí montáže a servis. Vyjíždíme ihned například k naléhavým případům, kdy třeba v bytovém domě přestane fungovat po bouřce společná televizní anténa a nájemníci mají večer v televizi zajímavý program, nebo se našemu zákazníkovi nahodile spouští elektronický zabezpečovací systém, nebo někde nefunguje pobočková telefonní ústředna. To pak jsme vytíženi na více než 100%, ale většinou vše zvládneme vyřešit ku spokojenosti všech. Proto býváme zákazníky vyhledáváni pro svoji spolehlivost a flexibilitu.

 

 
© XWD Group 2003